Spływy kajakowe

Organizujemy spływy rzeką Brdą, na życzenie również inne rzeki.

Uczestnikom oferujemy polietylenowe kajaki dwuosobowe VISTA PERCEPCION i ROTEKO SPRINTER.

Kajak Vista Percepcionperception-kayaks-vista-rental-2

VISTA PERCEPCION: świetne fotele + miejsce na bagaże i dziecko. Wygodne o obszernym kokpicie, bardzo dobrych warunkach nautycznych, niesamowitej pakowności na dłuższe spływy jak i na krótkie wypady. Duża wytrzymałość, niezatapialność oraz dobra zwrotność. Nadają się również do pływania w pojedynkę, nie sprawiają kłopotów w prowadzeniu. Długość: 4,85 m szerokość: 0,82 m waga: 41 kg, maksymalne obciążenie: 300 kg. 

Kajak Roteko Sprinterroteko

ROTEKO SPRINTER: wyróżnia się maksymalnym poziomem bezpieczeństwa, bardzo wygodne siedzenie z wysokim oparciem. Kajak sztywny i stabilny na wodzie. Dzięki składanym oparciom siedzisk łatwy dostęp do tylnej części bagażowej. Wysokie brzegi chronią przed dostaniem się do niego wody, precyzyjnie wyprofilowany, by można było nim łatwo sterować i utrzymywać właściwy kierunek płynięcia. Długość: 4,15m, szerokość: 0,8m waga: 35 kg, maksymalne obciążenie: 250 kg.  

 

W komplecie wiosła polietylenowe proste BOREAL, kamizelki asekuracyjne dla dorosłych RTM Baltic i dla dzieci RTM Maya, dostawki – siedzenia dla dzieci (VISTA PERCEPCION), dodatkowo worki wodoszczelne (40-60l).

Wynajmujemy kajaki wraz z transportem na kilka godzin oraz na kilka dni ( rzeka Brda jak również inne rzeki). Do dyspozycji posiadamy własny parking. 

Cena wynajmu kajaka 50zł za dzień, worek wodoszczelny 10zł – spływ, koszt transportu 3 zł za kilometr. 
Rezerwacja po wpłaceniu zadatku 30% kosztów wynajmu na konto. W razie rezygnacji zadatek nie podlega zwrotowi.

Przykładowe trasy całodzienne spływów rzeką Brdą w  okolicach Przechlewa:

Stara Brda – Folbrych

Nowa Brda – Dolinka

Most Garbaty – jez. Końskie

Przykładowe etapy 2 – 3 godzinne:

Stara Brda – Nowa Brda

Nowa Brda – Most Garbaty

jez. Końskie – Sąpolno